Заміна замка запалювання Київ

З такою поломкою, як вихід із ладу замка запалювання, власники іномарок та вітчизняних автомобілів стикаються досить часто. Одна справа, коли несправність виявляється на стоянці біля будинку, та зовсім інша, якщо проблема трапляється в дорозі. Повернути транспортному засобу втрачену функціональність допоможе наша послуга –  заміна замка запалювання Київ. Вона є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Zamok-Assist».

В ефективності сервісу, що надається нами, переконалася не тільки столиця, а й вся Київська область. Кожен наш спеціаліст – це справжній професіонал та майстер своєї справи, здатний надати послуги виняткової якості та виконати заміну замка запалювання будь-якої складності, чи то заміна серцевини, чи заміна контактної групи замка запалювання автомобіля. Вирушаючи на виїзд, експерт озброюється не лише профільними інструментами, запасними комплектуючими, а й спеціальним діагностичним обладнанням, яке дозволяє надати комплексні послуги за доступною для усіх ціною.

Причини, які приводять до необхідності заміни замка запалювання

Переважно вихід із ладу замка обумовлений несправністю механічних компонентів (серцевини) або блокування керма. Також часто  потрібна заміна після спроби злому замка запалювання.

заміни замка запалювання

Майстрами компанії «Zamok-Assist» у Києві та області виконується не лише заміна серцевини замка запалювання чи контактної групи. Викликати досвідченого фахівця можна, зв’язавшись з операторами нашого колл-центру. Вся необхідна контактна інформація (телефон, адреса електронної пошти) представлена ​​на офіційному сайті компанії Zamok-Assist. На Ваш виклик майстри прибудуть у найкоротші терміни та здійснюють заміну замка запалювання:

  • Ціна при цьому завжди конкурентоспроможна у Києві та області;
  • Якщо потрібне екстрене втручання фахівців, то дорога до клієнта може тривати не більше 30 хвилин;
  • Подібна оперативність поширюється на весь Київ: Правий та Лівий берег, включаючи такі райони, як Троєщина, Позняки та Теремки;
  • Швидко встановивши джерело поломки, майстер запропонує оптимальні варіанти вирішення Після завершення ремонтних робіт замка запалювання авто, вартість яких далека від захмарних цифр, ви зможете знову насолоджуватися функціональними можливостями свого автомобіля.

Скільки коштуватиме професійна заміна замка запалювання у Києві

Ознайомившись із викладеною вище інформацією, цілком логічно виникає питання щодо того, скільки коштує кваліфікована допомога експертів компанії «Zamok-Assist». Якісно та недорого – саме цими критеріями ми постійно керуємося з 2006 року. Попередню вартість робіт можна дізнатися у наших менеджерів, зателефонувавши або надіславши лист на e-mail.

Замовляючи послугу заміна замка запалення, ціна якої знаходиться в демократичному діапазоні, кожен клієнт може розраховувати на:

  1. Індивідуальний підхід до вирішення проблеми
  2. Добросовісне та професійне виконання всіх робіт
  3. Прозоре ціноутворення без накруток та прихованих переплат.

Потрібен аварійний злом машини без ключа, оперативний ремонт контактної групи або термінова заміна гранту з іммобілайзером? Компанія «Zamok-Assist» до ваших послуг.

Зв'язатися з нами

Ми зв'яжемося з вами максимально швидко

м. Київ та область

+38 (050)-366-44-11

+38 (097)-106-22-22

Contact Us