Ремонт замка запалювання Київ

Практично кожен власник транспортного засобу не застрахований від форс-мажорної ситуації, через яку може знадобитися ремонт замків запалювання Київ. Сучасні легкові та вантажні автомобілі  комплектуються механічним або електронним замком запалювання, які, як і будь-яка деталь, мають обмежений експлуатаційний ресурс. Ось чому ремонт автомобільних замків запалювання відноситься до категорії послуг, що незмінно користуються у водіїв підвищеним попитом.

Де можна замовити професійні послуги з ремонту замка запалювання у Києві? 

Скориставшись сервісом компанії «Zamok-Assist», кожен бажаючий має можливість замовити недорого та з гарантією якості ремонт замка запалювання у Києві та області. Сьогодні існує велика кількість майстерень, що спеціалізуються на заміні або розблокуванні замків запалювання, тоді як ремонт серцевини входить до компетентності лише окремих організацій. Багато в чому це обумовлено необхідністю мати у штаті експертів, які володіють спеціальними знаннями та уміннями, а також використанням спеціального обладнання. 

Заблокувався замок автомобіля, не вдається витягти застряглий ключ або заклинило кермо в авто? Оптимальним варіантом стане виклик майстра компанії «Zamok-Assist», оскільки послуги, що надаються, обійдуться дешевше, ніж звернення до офіційного дилера. Компанія працює цілодобово, без вихідних. Фахівець готовий негайно приїхати за адресою замовника та надати кваліфіковану допомогу з ремонту замка запалювання автомобіля. Через кілька годин ви зможете знову користуватися своїм авто, а відновлений замок запалювання буде, наче новий, без пошкоджень, подряпин та сколів. Працюємо у всіх районах Києва: Голосіївський, Дарницький, Деснянський, Дніпровський, Оболонський, Печерський, Подільський, Святошинський, Солом’янський, Шевченківський та інші.

 Якщо заклинило кермо, при цьому ключ застряг у замку, ви можете відразу викликати наших експертів. Вся контактна інформація, телефон, електронна пошта, месенджери – вказані на офіційному сайті компанії. Досвідчений майстер оперативно виїде в будь-яку точку Києва та Київської області та здійснить розблокування та ремонт замка запалювання. Щоб встановити точну причину поломки замка запалювання машини, експерт проведе комплексну діагностику з наступним демонтажем та ремонтом елемента, що вийшов з ладу.

Чому варто довірити ремонт автомобільних замків запалювання у Києві компанії «Zamok-Assist»

Замок запалювання вашого автомобіля не докручує до положення стартер? Чи не можете вставити ключ? Наша компанія з 2006 року спеціалізується на роботі зі замками запалювання всіх типів та модифікацій. Викликаючи  майстра, ви отримуєте послугу ремонту від А до Я, фіксовану ціну та повноцінне вирішення проблеми. Заміна замка запалювання та його ремонт на місці несправності економить на евакуаторі та відвідування СТО.

Ремонт замку запалювання в Києві – з якими несправностями ми працюємо

  • До прикладу, найпоширеніший автомобіль, у якого виникають проблеми зі  замком запалювання, – Хонда. Вживаний замок на шроті коштує близько 100 $, робота щодо його заміни – приблизно 400 грн, плюс невідомо, якого стану механізм ви придбаєте, і змушені будете мати два ключі (один від дверей, а інший від замка запалювання). Спеціалісти нашої компанії  поміняють всі серцевини на нові та при необхідності виготовлять жало ключа. Це вийде клієнту значно економніше  і фінансово, й за часом, а також збереже ресурси нервової системи.
  • Також є автомобілі, у яких зустрічається кілька видів несправностей. Наприклад, автомобілі VAG групи мають три види проблем зі замком, дві з яких тягнуть за собою лише заміну у багатьох фахівців і тим більше СТО. Ми ремонтуємо ці несправності, продовжуючи життя замка запалення. Ви ж  значно заощаджуєте на придбанні нового.
  • Аналогічно три види несправностей мають автомобілі БМВ, за які ми теж беремося, доводячи до потрібного результату  без замін та різноманітних розповідей. Є автомобілі, в яких ремонт секретної частини замку виконуємо з наявністю нового ключа, оскільки під зношений ключ термін гарантії на роботу зменшується. І ще один наш пріоритет: ми виїжджаємо на місце в будь-яку точку Києва та області, за необхідності навіть у сусідні області.

Підсумуємо, які переваги дає співпраця з «Zamok-Assist» у Києві та області:

  1. Оперативний виїзд досвідченого експерта на ремонт замка запалювання машини.
  2. Висока кваліфікація наших майстрів, що дозволяє повернути до життя автомобілі як вітчизняного, так і імпортного виробництва, включаючи марки бізнес-класу.
  3. Адекватна вартість робіт.
  4. Екстрене усунення несправностей будь-якої складності, починаючи від ремонту контактної групи замку запалювання та закінчуючи встановленням нових елементів.

Заміна секретів, ремонт серцевини, відновлення втрачених ключів, розблокування замка – це лише невеликий перелік завдань, які ефективно та дешево вирішують наші майстри. Скористатись нашим сервісом, ціна якого тішить своєю демократичністю, може не лише Троєщина, Позняки, Оболонь, а й Теремки та Біличі, а також вся Київська область. Адекватна цінова політика, принцип персонального підходу до кожного замовлення, включаючи сумлінне ставлення до взятих на себе зобов’язань, роблять компанію Zamok-Assist одним з лідерів у своїй галузі в Києві.

Ціни на ремонт замків запалювання в Києві

Ремонт замка запалювання автомобілявід 800 грн
Виїзд за межі Києва10 грн за 1 км шляху

Мы работаем со всеми известными марками авто

Зв'язатися з нами

Ми зв'яжемося з вами максимально швидко

м. Київ та область

+38 (050)-366-44-11

+38 (097)-106-22-22

Contact Us