Аварійне відкривання автомобілів Київ

Багато власників транспортних засобів стикаються з такою проблемою, як неможливість потрапити в автомобіль через несправність або блокування замка дверей. Аварійне відкривання замків автомобіля Київ є одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Zamok-Assist». Здійснюючи аварійне відкривання авто Київ, наш майстер гарантує якісний результат, без пошкоджень як самих дверей, так і запірного механізму.

Варто відзначити, що сучасний замок автомобіля є складним механізмом з великою кількістю електронних захисних систем, керованих бортовим комп’ютером. Тому відкривання машини без ключа може виконати лише професійний майстер, який має у своєму розпорядженні необхідне обладнання та відповідні вміння. Також ми готові виконати ремонт замка запалювання авто.

Чому екстрене відкривання замка машини в Києві варто довірити нашій компанії

Якщо ви опинилися в ситуації, коли не можете потрапити до свого автомобіля, не варто витрачати сили на спроби самостійно відкрити замок. Аварійне відкривання замків машини готові виконати майстри компанії «Zamok-Assist», що надають свої послуги у Києві та області з гарантією якості та недорого.

Щоб викликати майстра з аварійного відкривання замків автомобілів у Київській області, клієнту потрібно зв’язатися з нашим менеджером одним із наведених нижче способів:

  1. Зателефонувати на вказаний на сайті номер
  2. Заповнити електронну форму
  3. Надіслати листа на наш e-mail.

Менеджер швидко оформить заявку на виклик майстра з відкривання авто, тоді як вам залишається максимально коректно вказати точну геолокацію свого транспортного засобу у Києві чи Київській області.

Якщо ви знаходитесь за містом, наприклад, на трасі, і вам знадобилося аварійне відкривання автомобіля Київ, просто вкажіть назву населенного пункту та орієнтир, за яким наш фахівець зможе ідентифікувати вашу машину та надати допомогу. Відразу позначимо, що аварійна служба виконує відкривання замків автомобілів лише на підставі пред’явлених клієнтом документів, що підтверджують право власності на машину.

На відміну від багатьох організацій, залучених у цій сфері, послуги, що надаються компанією «Zamok-Assist», мають кілька важливих переваг:

  1. Аварійне відкривання замків автомобілів проводиться так, що транспортний засіб залишається в цілісності та безпеці, без єдиної подряпини та механічних пошкоджень.
  2. У штаті компанії працюють досвідчені фахівці з аварійного відкривання замків авто. Несправність може виявитися у різних районах столиці, чи то Троєщина, Позняки чи Оболонь, чи навіть Київська область. Майстер з аварійного відкривання автомобіля приїде протягом 30 хвилин на вказану клієнтом адресу та здійснить аварійне відкривання замків машини без пошкоджень.
  3. Служба відкривання автомобілів в Києві виконує за максимально короткі терміни відкривання транспортних засобів без ключа будь-яких марок: Honda (Хонда), Skoda (Шкода), Opel (Опель), Volkswagen (Фольксваген), Kia (Кіа), Hyundai (Хундай), Peugeot (Пежо), Renault (Рено), Citroen (Сітроен), BMW (БМВ), Seat (Сеат), Audi (Ауді), як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Ми працюємо цілодобово.
  4. Замовити професійне відкривання автомобільних замків можуть також власники машин преміум-класу, які можуть бути впевнені, що роботи будуть виконані без пошкоджень лакофарбового покриття та інших дорогих механізмів.

Довірте аварійне відкривання дверей автомобіля або замка свого авто в Києві компанії Zamok-Assist та ви гарантовано будете задоволені кінцевим результатом.

Скільки коштує аварійне відкриття замків автомобілів Київ

Попередньо дізнатися вартість, в яку вам обійдеться екстрене прибуття майстрів на виклик, а також термінове відкривання будь-яких замкових механізмів від компанії «Zamok-Assist», ви можете у майстра безпосередньо. Середня ціна актуальної послуги «Аварійне відкривання авто Київ» знаходиться в демократичному діапазоні, що дає можливість доступно та вигідно для свого бюджету замовити сервіс виняткової якості.

Відкривання автомобіля в Києві – ціни

Розблокування замка запалювання автовід 600 грн
Ремонт замка запалювання автомобілявід 600 грн
Аварійне відкривання автомобілявід 500 грн+документ
Ремонт та установка замкаЦіна договірна
Виїзд за межі Києва10 грн за 1 км шляху
Хибний виклик200 грн

Мы работаем со всеми известными марками авто

Зв'язатися з нами

Ми зв'яжемося з вами максимально швидко

м. Київ та область

+38 (050)-366-44-11

+38 (097)-106-22-22

Contact Us