Послуги

Розблокуємо будь-який замок. Терміновий виїзд до 30 хвилин.

Швидко, якісно та недорого

Блог

Новини та корисна інформація

  Випадково зачинили вхідні двері машини або своєї квартири, втратили ключ та через це не можете потрапити додому? Або виникла потреба екстрено, без пошкодження та подряпин відчинити транспортний засіб? Аварійне відкривання замків у Києві від компанії Zamok-Assist – ідеальне розв’язання проблеми.

  Майстри високої кваліфікації цілодобово надають комплексні послуги з відкривання побутових та автомобільних замків, а також здійснюють ремонт запірних механізмів з наданням гарантії на виконані роботи.

   Аварійне відкривання замків у Києві — перевага роботи з нами 

  З 2006 року у сферу компетентності компанії аварійна служба відкривання замків «Zamok-Assist» входять кваліфіковані послуги, орієнтовані на екстрене відкривання замків: автотранспорту, дверей житлових та офісних приміщень, ремонт замка запалювання,  заміна запірних компонентів та замкових щілин, перекодування, монтаж  та проведення ремонтних робіт. 

  Якісно, ​​недорого та швидко — саме цими критеріями служба відкривання замків Київ вигідно виділяється у цій сфері. До безапеляційних переваг сервісу служби відкривання замків у Києві «Zamok-Assist» можна віднести: 

  1. Оперативність. Майстер із відкривання замків приїжджає за адресою замовника у максимально короткі терміни Києвом та Київській області. До прикладу, якщо вам потрібен терміновий виклик майстра, то вже через 30 хвилин зможете особисто переконатися в ефективності нашого сервісу відкривання замків. Що ж до тривалості самих робіт, то час, необхідний для виконання замовлення, визначається складністю несправності. 
  2. Дбайливе ставлення. Маючи у своєму розпорядженні професійне обладнання та профільний інструментарій, аварійна служба відкривання замків у Києві та області виконає відкривання навіть найсучасніших запірних механізмів без шкоди для дверних конструкцій. 
  3. Широка географія нашої діяльності. Скористатися послугою аварійне відкривання замків Київ можуть не лише мешканці таких районів, як Троєщина, Позняки, Теремки та Оболонь, адже до зони відповідальності компанії входить також Київська область. 
  4.  Кваліфікований персонал. У штаті компанії працюють співробітники із великим досвідом роботи. 
  5. Надання клієнтам консультативної підтримки. Зв’язавшись з нами, зможете отримати всю інформацію, що цікавить. 
  6. Демократична ціна. Вартість наших послуги аварійного відкривання замків у Києві далека від захмарних цифр та знаходиться у доступному діапазоні, що дозволяє охопити цільову аудиторію зі середнім рівнем доходу. Одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності є відкривання замкової конструкції автомобілів будь-яких марок, включаючи моделі преміум-класу, а також заміна замків запалювання. Досвідчений майстер з відкривання замків після надання клієнтом документації, що підтверджує право власності на транспортний засіб, швидко відновить доступ до авто, здійснивши відкривання без пошкодження та деформації запірного механізму. 

  Як  скористатися послугами аварійної служби відкривання замків у Києві 

  Служба аварійного відкривання замків відповідально та сумлінно підходить до виконання різноманітних завдань за профілем своєї галузі, надаючи цільовій аудиторії вигідні умови співпраці. Оцінити переваги сервісу з відкривання замків у Київській області, який надає компанія «Zamok-Assist», можуть, як приватні особи, так і комерційні організації. Щоб викликати нашого експерта з відкривання замків, який готовий у будь-який день тижня та часу доби надати допомогу з відновлення доступу в квартиру або до автомобіля, вам необхідно зв’язатися з операторами нашого колл-центру одним із наведених нижче способів: 

  Чекаємо на Ваші звернення, ми в максимально короткі терміни прийдемо вам на допомогу!

  Аварійне відкривання замків в Києві – ціни

  Розблокування замка запалювання автовід 600 грн
  Ремонт замка запалювання автомобілявід 600 грн
  Аварійне відкривання автомобілявід 500 грн+документ
  Аварійне відкривання  побутових замківвід 500 грн+документ
  Ремонт та встановлення замкаЦіна договірна
  Виїзд за межі Києва10 грн за 1 км шляху
  Хибний виклик300 грн

  Зв'язатися з нами

  Ми зв'яжемося з вами максимально швидко

  м. Київ та область

  +38 (050)-366-44-11

  +38 (097)-106-22-22

  Contact Us